תפילות ליל שבת

בשל מגבלות הקורונה, התפילות בבית הכנסת יתקיימו בהרשמה מראש.
תפילות ליל שבת ישודרו בזום. להתחברות לזום לחץ כאן.  

ליבה של הקהילה הוא בית הכנסת: בו אנו מקיימים תפילות משפחתיות ברוח פתוחה ושוויונית. התפילות מתקיימות בערבי שבת, בשעה 18:00 (שעון קיץ) ובשעה 17:30 (שעון חורף). שחרית שבת בשעה 9:00. בשבתות שבהן אין טקס בר או בת מצווה אנו מקיימים "שבת משלנו" שהיא שבת של תפילה יצירתית משולבת בלימוד בהנחיית חברי קהילה.

אפשר לחגוג מועדים וציוני דרך משפחתיים ואישיים בקידוש חגיגי המיוחד רק לכם!


שבת משלנו

ועדת שבת מזמינה חברים נוספים להשתתפות פעילה ב"שבת משלנו".

לתפילה בשבת חשיבות רבה, הן במישור הקהילתי (בפרפראזה על יונתן גפן – זה לא כל כך נעים לראות בית כנסת סגור), והן במישור האישי. זוהי חוויה אחרת, המציעה אפשרות לעלות לתורה באווירה אינטימית – למשל, לציון שמחות או לזכר קרובים – וגם לקרוא שוב את פרשת הבר\בת מצווה.

אנו מעוניינים ליצור מאגר של חברי קהילה עם נכונות להשתתף בתפילת שבת בבוקר לפחות פעם או פעמיים בשנה כדי להבטיח שהתפילות יתקיימו כסדרם (מדובר בסה"כ ב15-20 שבתות בשנה הקרובה). תחושתנו ותקוותנו הן שלאורך זמן המניין בשבת יתמסד, מאחר והחוויה באמת מיוחדת ואינה באה במקום תפילת ערב בליל שבת אלא משלימה אותה.

המעוניינים להצטרף למאגר, נא לפנות אל יעל אבנון במייל avnony@ajc.org. נא לציין אם ישנה נכונות להנחות את התפילה, לקרוא בתורה או להעביר לימוד קצר על פרשת השבוע מדי פעם.

בברכה,

חברי ועדת שבת
יעל, אביבה, דן, תחיה, סטפן