תיקון עולם

קהילה מעורבת

"על שלושה דברים העולם עומד: על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים" (פרקי אבות, א', ב').

ערבות הדדית היא לא רק מעשה אזרחי חשוב, אלא גם מצווה – מעשה יהודי משמעותי. ו'תיקון עולם' אינו רק חובה כי אם צו השעה. קהילת מבשרת ציון פועלת בתחום האחריות החברתית במהלך כל השנה ומפעילה מספר פרויקטים מרכזיים:

איסוף מזון לנזקקים סביב חגי תשרי ובפסח בשיתוף עם קרן 'בכבוד' 

סביב חגי תשרי ובפסח בשיתוף עם קרן 'בכבוד' – קרן האחריות החברתית של המרכז הרפורמי לדת ומדינה. החבילות, הכוללות מצרכי מזון ותווי הלבשה, מחולקות למשפחות נזקקות אשר רשומות במחלקת הרווחה בישוב. לפרטים נוספים לחץ כאן

קמץ תורמת לפרויקטים חברתיים באזור

אנו בקשר עם עמותת 'אור שלום', 'בית הבגד', 'קהילה תומכת' וארגונים נוספים.

משלוחי מנות לפורים

ילדי גני קמץ מכינים מידי שנה משלוחי מנות בצירוף ברכות מעשי ידי הילדים למשפחות נצרכות, קשישים ולחולים. 

מיון וחלוקת מזון למשפחות נזקקות

בשיתוף עם עמותת "יד ביד" – אנחנו מחלקים עשרות ארגזים עם ירקות ופירות, המגיעים מארגון "לקט ישראל". המיון נעשה מדי יום ג' בשעה 16:15. נא לפנות למירב כהן, רכזת הקהילה.

קהילה מארחת

לפרטים לחצו כאן …

גן תקשורת

החל משנת תש"פ פועל בקמץ גן תקשורת לילדים על הרצף האוטיסטי. הגן מופעל ע"י עמותת אלו"ט מטעם המועצה המקומית מבשרת ציון. ילדי הגן משולבים בפעילות השוטפת של גני קמץ.

לוקחים אחריות

מתנדבים לפעילות

רוצים להיות פעילים ולהשתתף בעיצוב החיים הקהילתיים? להוביל ולעשות?

בימים אלו אנו מרעננים את שורות המתנדבים בקהילה, ומזמינים אתכם להיות שותפים בגיבוש הצרכים המשתנים וליטול חלק פעיל בעשייה הקהילתית, בוועדות הקהילה השונות ובתחומי פעילות נוספים.

לפרטים נוספים פנו לרכזת הקהילה מירב כהן בטל' 073-7057474 או בדוא"ל racaz@kamatz.org  , ונסייע לכם להתנדב בתחום שמתאים לכם.